У Львівському музеї етнографії презентують книгу “Закарпаття під прицілом”

У вівторок, 26 червня, о 16:00, у Львівському музеї етнографії (проспект Свободи, 15) відбудеться презентація нової книжки закарпатського письменника і журналіста Олександра Гавроша «Закарпаття під прицілом: велика політика довкола маленького краю», що побачила світ у львівському видавництві «Растр-7». Про це інформує прес-служба ЛОДА. 

Книжка містить понад сімдесят публікацій ужгородця, надрукованих в останні двадцять років. Тут зібрані статті, опубліковані як у закарпатській пресі («Старий замок», «Ужгород», «Фест» тощо), так і в київській («Дзеркало тижня», «Україна молода», «Радіо свобода», «Слово Просвіти», «Українська літературна газета») та закордонній (газета «Свобода» (США)).

Як зауважує видавець Олександр Масляник, ця 320-сторінкова книжка побачила світ вельми вчасно й дає відповіді на гострі запитання про виклики і загрози соборності України у найзахіднішій її області.

У доробку Олександра Гавроша більше десяти публіцистичних книжок. Серед них — «Точка перетину» про етнічні групи Закарпаття, «Блукаючий народ» про закарпатську діаспору Сербії, «Бесіди з владикою Міланом», «Закарпатське століття: 20 інтерв’ю», низка популярних видань про видатних закарпатців (Олександра Духновича, Івана Силу (Фірцака), Адальберта Ерделі, Миколу Шугая).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ