Україна та Польща об’єднаються для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО

Україна та Польща об’єднаються для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО

У суботу-неділю,20 та 21 лютого,о 18:00 у Концертному залі ім. С. Людкевича Львівська обласна філармонія та Державна академічна хорова капела «Дударик» презентують прем’єрне виконання «Великої» меси до мінор Вольфганга Амадея Моцарта. Україна та Польща об’єднаються для вшанування роковин-пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв війни на сході України.

 

Учасники концерту: Дорота Щепанська (сопрано, Польща), Агнєшка Тиравська-Копєц (сопрано, Польща), Назар Лозинський (тенор), Назар Омельчук (бас), Академічний хор Люблінської Політехніки (м. Люблін, Польща), Ельжбєта Кшемінська (диригент), Державна академічна хорова капела «Дударик» (художній керівник – народний артист України Микола Кацал), Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (художній керівник – Герой України, народний артист України Мирослав Скорик). Диригент –  заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп.

 

За словами диригента капели «Дударик» Дмитра Кацала: «Велика» меса до мінор – один із останніх найвеличніших творів Вольфганга Амадея Моцарта. Цей твір буде вперше виконаний у Львові, і у цьому його безумовна цінність. Його виконання стане  гідним вшанування Воїнів Світла».

 

Пожертви, зібрані на концертах, та кошти з реалізації квитків буде передано на допомогу родинам загиблих Героїв Третього аеромобільно-десантного батальйону 80-ї бригади.

 

До організації  вечорів-пам’яті долучилися Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада,  Львівська міська рада, Державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик».Меценати: ПАТ «Концерн Галнафтогаз», ПП «Лео Кераміка», ТОВ «Оптика Нова».

 

Впродовж тижня з 18 до 24 лютого у фойє філармонії буде представлена експозиція Київського музею Революції Гідності, що є дотичною до сьогоднішних подій.

 

Наш моральний обов’язок  пам’ятати кожного, хто поклав своє життя за Україну та кожного з нас, бо ми і є Україна! Об’єднаймося і разом допоможемо сім’ям Героїв!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ