Лікарі міської дитячої лікарні Львова пройшли стажування у клініці Канади

Уже п’ятий рік поспіль триває співпраця між міською дитячою клінічною лікарнею м. Львова та лікарнею SickKids м. Торонто (Канада). Цієї осені у канадській клініці здобували новий досвід лікар-невролог Оксана Лозицька та дитячий анестезіолог Катерина Свідняк. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Як розповіли у міській дитячій клінічній лікарні, лікар-невролог Оксана Лозицька стажувалася чотири тижні у неврологічному відділенні під керівництвом лікаря Крістіни Го, яка під час відвідин міської дитячої лікарні у жовтні 2017 року впродовж тижня консультувала пацієнтів із судомами при епілепсії та вадами центральної нервової системи.  Під час стажування лікар-невролог брала участь у щоденній роботі клініки епілепсії, і щотижня відвідувала конференції, під час яких обговорювали складні клінічні випадки, а провідні спеціаліст з поза меж клініки – читали лекції.

Одночасно, під керівництвом лікаря Крістофера Томлінсона, у відділенні інтенсивної терапії новонароджених клініки SickKids стажувалася лікар-анестезіолог дитячої лікарні Катерина Свідняк.  Співпраця у сфері неонатології тільки розпочалася, і лікар брала участь у щоденній роботі відділення інтенсивної терапії новонароджених. Щотижня у відділенні обговорювали клінічні випадки з радіологами, нейрорадіологами, хірургами, а один раз в тиждень відбувалися клінічні конференції. Також лікар-анестезіолог детальніше вивчила аспекти застосування лікувальної гіпертермії, апарат для проведення якої міській дитячій лікарні у червні цього року подарувала компанія Soft Server та Благодійний фонд «Відкриті очі».

«Лікарі, які пройшли стажування, уже діляться зі своїми колегами навиками та знаннями, здобутими у клініці SickKids м.Торонто. Незабаром запланований візит доктора неонатолога Крістофера Томлінсона, під час якого у відділенні інтенсивної терапії новонароджених нашої установи триватиме спільна робота із консультуванням пацієнтів, а також запланований курс лекцій для лікарів міста Львова. Сподіваємось на розвиток    співпраці не лише у сфері неонатології чи неврології, але й у інших педіатричних спеціальностях», – зазначають у міській дитячій клінічній лікарні м. Львова.

Додамо, що під час стажування львівських лікарів у Канаді,  з візитом у клініці SickKids перебувала в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, і вона зустрілась з українськими лікарями.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ