ЛКП «Лев» відновило роботу після карантину

Львівське комунальне підприємство «Лев», що опікується безпритульними тваринами, відновило роботу у повному обсязі після двотижневого карантину. 15 січня підприємство відновило відлов тварин, роботу клініки, грумінгу та інших підрозділів.

 

Нагадаємо, 1-14 січня на ЛКП «Лев» відбувався щорічний плановий карантин. Упродовж цього часу, окрім дезінфекційних карантинних заходів, підприємство проводило лише реєстрацію та чіпування тварин і здійснювало виїзди на ургентні виклики. Від сьогодні тут відновлено планову роботу: відлов тварин, стерилізацію, вакцинацію, лікування, грумінг, роботу клініки, а також роботу з прилаштування тварин у нові родини.

 

За час карантину тут було продезінфіковано усі приміщення та територію підприємства. Власними силами команда також провела ремонт чотирьох приміщень. Карантинні заходи є обов’язковими для закладу ветеринарної медицини щонайменше раз на рік.

 

Інформацію про чотирилапих, що потрапляють на підприємство та очікують на прилаштування, можна переглянути тут.

 

Познайомитися з цими собаками та котами можна на вул. Промисловій, 56 щодня без вихідних з 8:00 до 20:00; тел.: 068 535 4545.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ