Луценко про свою зарплату: Це багато, але я ці гроші відпрацьовую

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає справедливим рішення Верховної Ради та уряду про підвищення зарплат прокурорів. Про це він написав у Facebook.

“З початку моєї роботи на посаді генпрокурора я заявив, що підвищення зарплат прокурорів можливе лише після відчутної активізації нашої роботи. В минулому році правоохоронці виявили і відправили до суду 1739 корупціонерів і повернули до бюджету 10 млрд грн. За півріччя 2017 року ми відправили до суду 1202 корупціонера і поповнили бюджет рекордними 45 млрд грн. Саме тому вважаю справедливим рішення ВР та уряду про підвищення зарплат прокурорів”, – написав Луценко.

Він пояснив, що відтепер прокурор ГПУ в залежності від вислуги отримуватиме 20-34 тис. грн (було 16-23), прокурор регіональної та місцевої отримає 14-26 тис. грн (було 9-14). Водночас оклад генпрокурора і його заступників уряд прирівняв до керівників інших правоохоронних органів, і за серпень Луценко отримає 94 тис. грн (було 49). “Знаю, це багато. Вважаю, що я ці гроші відпрацьовую. І все ж я вирішив щомісяця 24 тисячі виділяти на благодійні цілі пораненим в АТО”, – написав генпрокурор.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ