Луценко розповів про перешкоди для екстрадиції Саакашвілі

В української влади є перешкоди для негайної екстрадиції екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі на батьківщину. Про це під час брифінгу в Харкові повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

“Після повернення в нелегальний спосіб до України Саакашвілі прокуратура має встановити, чи справді він обвинувачується в Грузії в тяжких злочинах, які наявні в українському кодексі. Очевидно, що відповідь буде “так”. Друге, чи є обставини, які заважають екстрадиції Саакашвілі. Такі обставини попередньо існують, адже після перетину кордону Саакашвілі подав документи до Міграційної служби, що перешкоджає його екстрадиції за міжнародними зобов’язаннями. Тепер це буде вивчено ретельно, процедура займе декілька тижнів”, – зазначив Луценко.

Як повідомлялося, Головна прокуратура Грузії направила до правоохоронних органів України запит про екстрадицію Саакашвілі.

На початку вересня заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов заявив, що Україна розпочала екстрадиційну перевірку щодо Саакашвілі.

Наразі Саакашвілі перебуває в Україні, фактично прорвавшись через кордон 10 вересня у супроводі депутатів та своїх прибічників.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ