Львів поглиблюватиме економічну співпрацю з Македонією

Сьогодні, 17 березня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Македонії в Україні Столе Змейкоським. Сторони обговорили можливості поглиблення економічної співпраці між Львовом і Республікою Македонія, поспілкувались про перспективи співпраці в культурному і туристичному напрямках, а також про ситуацію в Україні загалом.

«Дуже приємно, що ви сьогодні приїхали до Львова. Македонія – історично прекрасна країна, і дуже б хотілося, щоб мешканці нашого міста більше знали про цю країну, щоб було більше якісних контактів, і ми готові у цьому максимально сприяти», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами Надзвичайного та Повноважного Посла Македонії в Україні Столе Змейкоські, дуже важливо розвивати економічні, культурні і туристичні відносини між Республікою Македонія і Львовом, адже це сприятиме розвитку і встановленню добрих відносин між обома кранами.

«Нам дуже приємно, що Україна є нашим другом і братом. Львів дуже прекрасне місто, тому важливо розвивати економічні відносини між країнами, а також культурні і туристичні», – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Македонії в Україні Столе Змейкоскі і запропонував організувати бізнес-місію між Львовом і Республікою Македонія.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ