Львів закупить 100 великогабаритних автобусів

Для покращення перевезень у громадському транспорті Львів закупить 100 великогабаритних автобусів. Про це 8 грудня у відеозверненні до територіальної громади розповів міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогодні головне питання, яке турбує львів’ян, – це транспорт. Проблема глобальна, має багато складових, і я зараз не буду вдаватись в деталі. На сесії у четвер ми ухвалили низку рішень, які допоможуть зменшити напругу», – зазначив Садовий.

За його словами, місто закупить додатково 100 крупногабаритних автобусів на комунальні маршрути. Прийнято принципове рішення в усіх подальших закупівлях надавати перевагу саме крупногабаритному громадському транспорту. Поступова заміна малих маршруток на великий комфортний транспорт дозволить не лише збільшити загальну пасажироємкість, але й зменшити кількість транспортних одиниць на маршрутах та розвантажити вулиці.

Придбання автобусів планується у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», що фінансується за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ