Львівщина увійшла у трійку областей за рівнем підтримки учасників АТО

Соціальна підтримка окремих категорій громадян, які опинились у складних життєвих обставинах, а особливо учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні посідає у нашій області важливе місце. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Яскравий приклад тому – моніторинг видатків з реалізації місцевих програм соціального захисту окремих категорій населення, що провели фінансисти з інших областей. За обсягом виділених коштів на цю мету Львівська область, серед 14 областей країни, є третьою після Луганської та Запорізької областей.

Загалом з початку проведення військових дій на Сході країни та подій на Майдані (2014-2017 рр.) на підтримку безпосередніх учасників з  обласного бюджету скеровано майже 92 млн грн, з яких у поточному році – близько15 млн гривень.

Фінансовою підтримкою скористалися понад 11 тисяч осіб – демобілізовані воїни, родини, діти загиблих (померлих), інвалідів війни – учасників АТО, Героїв Небесної Сотні.

Цими днями на реалізацію заходів програми профінансовано 142 тис. гривень. До кінця року передбачається  ще 1,3 млн гривень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ