10 шкіл пройшли у фінал проекту Friendly school

Конкурсне журі обрало ТОП-10 проектів, які пройшли у фінал Friendly School для своєї школи, – повідомили у відділі промоції міста Львівської міської ради.

«Friendly School  – це унікальний для України проект. Тому що, лише у Львові учні львівських шкіл мають можливість реалізувати ідеї, які вони хочуть бачити у своїх школах.

Цього року було дуже багато заявок з інших міст України. Але лише львівські школи мають таку можливість.

Цього року розглядалося 28 різних проектів, відповідно від 28-ми шкіл міста. До фіналу увійшло 10 шкіл і вони протягом 10 днів пройдуть цикл тренінгів, які націлені на доопрацювання їхніх проектів. Після цього вони матимуть можливість зробити презентацію своїх проектів перед конкурсним журі 25 листопада і 1 грудня, за результатами голосування журі, буде вибрано ТОП-3 найкращих переможці, які будуть профінансовані з міського бюджету»,- зазначила Христина Мартиняк, координатор проекту.

З 2 листопада усі учасники команд із ТОП-10 шкіл пройдуть тренінги для покращення своїх проектів. Теми: проектний менеджмент, дизайн, архітектура, мотивація та інші.

«Тренінги є на різноманітні теми: маркетинг, менеджмент, мотивація, дизайн, міжнародні можливості для учнів – і це все зможуть прослухати діти. Лекції проводитимуться в iHUB, що на вул. Замкненій, 9, о 18:00 год. і на ці лекції будуть приходити учні, які брали участь в розробці проекту своєї школи», – додала Христина Мартиняк.

Після проходження тренінгів учні матимуть змогу доопрацювати свої проекти та зробити їхню презентацію вкінці листопада. І вже у грудні журі вибере ТОП-3 переможців, які будуть профінансовані.

Friendly School — унікальний для України проект. Основне завдання конкурсу — дати учням можливість взяти на себе відповідальність, повірити у власні сили, отримати досвід і реалізувати свої ідеї.

Відзначимо, минулого року перемогу здобули: Friendly Boxes — школа-гімназія «Сихівська», проект «Радіо-рубка» — ЛАГ при Національному університеті «Львівська політехніка», проект «Креативний дитячий майданчик» від ЛССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного.

Нагадаємо, прийом заявок на участі у проекті тривав з 1 вересня до 21 жовтня 2016 року.

ТОП-10 проектів:

1.      Green Dream — школа «Євшан» – це еко-зона відпочинку серед бетонних стін без жодних гаджетів та Wi-Fi, лише живе спілкування1

2.      Міні футбольне поле — ЛУПГ — облаштування міні-футбольного поля на подвір’ї ЛУПГ.

3.      Шкільна екосистема — СЗШ №23 — облаштування шкільного саду, городу, створення квітника, залучивши до цього учнів, батьків, вчителів та мешканців мікрорайону.

4.      Створення рекреаційного простору початкової школи ЗСШ «Лідер» — облаштування коридору 3 поверху школи розмістивши там відпочинкову та читальну зони, зону Wі-Fі, еко-зону та спортивний куточок.

5.      Friendly Relax Room 100 — СЗШ № 100 — організація у школі кімнати для згуртування учнівського колективу та відчуття власного куточку, як вчительська у вчителів з м’якими кріслами, зарядними пристроями, розетками, wi-fi, кулером для води та інші.

6.      Стоп — смартфон, привіт — здоров’я — ЛЗ школа-інтернат №2 — створення на території школи тренажерного майданчика, на якому діти зможуть тренувати м’язи, загартовувати тіло та розвивати свою силу волі.

7.      Затишна школа — СЗШ №32 — створення куточків відпочинку, розмістивши у шкільних коридорах лавки або дивани для активного спілкування, веселого і пізнавальному дозвілля у неформальній обстановці.

8.      Літня сцена з зоною для відпочинку на подвір’ї музичної школи — Львівська державна музична школа №4 –  облаштування шкільного подвір`я для проведення учнівських концертів.

9.      Сходинки до знань — ССЗШ з поглибленим вивченням англійської мови №45 м. Львова – ідея прикрасити сходи правилами, таблицями, схемами. Кольорове виконання такої ідеї допомогло б учням школи легко запам’ятовувати правила і полегшило б навчання.

10.    Велоспорт — це круто! — НВК «Школа-ліцей “ОРІЯНА”» – облаштування вело-простору біля школи.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ