11 листопада – відкриття тендерних пропозицій на закупівлю 9 квартир для учасників АТО

Як зазначила начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення департаменту житлового господарства ЛМР Галина Мазур, на 11 листопада планується відкриття тендерних пропозицій на закупівлю 9 квартир для учасників АТО – інвалідів 1-ї та 2-ї групи, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Хочемо закупити 9 квартир, з одна – однокімнатна, одна – трикімнатна і сім –  двокімнатних», – додала Галина Мазур. Вона уточнила, що квартири купують за рахунок міських та державних коштів.

 

Загалом, на квартирному обліку у Львівській міській раді перебуває понад 2300 учасників АТО-військовослужбовців, 51 сім’я загиблих учасників АТО, 47 інвалідів АТО.  «Також на обліку є 8 дітей-сиріт – це учасники АТО, які користуються пільгою як діти-сироти. Це категорія, яка після повернення з дитячих закладів, від опікуна, не має свого помешкання. Вони в нас стояли на обліку  ще до того як почалось АТО, зараз продовжують перебувати і ми формуємо цей окремий список», – додала Галина Мазур.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ