125 будинків Львова не готові до опалювального сезону

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго» станом сьогодні на 07.00 год. ранку не заповненими водою залишаються внутрішньобудинкові системи опалення у 118 будинках. З них 53 будинки досі не мають актів готовності, 65 – не заповнені через неготовність споживача. Також не заповнені внутрішньобудинкові системи опалення 7 будинків, які обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Як наголошують тепловики, в разі початку опалювального сезону, не буде технічної можливості подати опалення до цих будинків.

 

«Ми готові до опалювального сезони. Готові подати опалення до житлових будинків в будь-який момент, коли буде вказівка. Однак, у разі початку опалювального сезону, ми не матимемо можливості подати опалення до неготових будинків. Станом на ранок маємо 118 неготових будинків, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго». Будинки ЛКП майже усі заповнені. Є проблеми з будинками ОСББ і ЖБК.

 

Тому, вкотре звертаємося до керівників будинків, які ще не забезпечили технічної готовності будинку, в якнайкоротший термін вирішити усі проблемні питання і привести в готовність внутрішньобудинкові системи опалення», – наголосив Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

 

У свою чергу міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення керівникам районних адміністрацій провести наради щодо готовності житлових будинків до опалювального сезону з керівниками будинків, у яких внутрішньобудинкові системи опалення досі не заповнені водою.

 

Станом сьогодні на ранок не заповненими є внутрішньобудинкові системи опалення 59 будинків у Сихівському районі, 12 – у Личаківському, 18 – у Шевченківському, 21 – у Франківському, 7 – у Залізничному, 8 – у м. Винники.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ