16 травня у Львові та області увімкнуть сирени

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 16 травня 2018 року в період з 14:45 год до 14:50 год департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводити навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

 

Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу буде проводитись електронне опитування населення: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування https://goo.gl/forms/c5kMyC0LtBb3fdn53 та відповісти на декілька нескладних запитань.

 

На підставі проведеного опитування будуть проводитись роботи з удосконалення системи оповіщення та покращення якості оповіщення.

 

Звертаємо увагу, що опитування буде проводитись у період з 15:00 год 16 травня до 24:00 год 20 травня поточного року, після завершення опитування відповіді прийматись не будуть.

 

Запрошуємо мешканців області долучитись до перевірки!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ