17 листопада місто планує підписати з ЄБРР угоду щодо впровадження е-квитка

17 листопада, в рамках відкриття трамвайної лінії на Сихів, місто планує підписати з ЄБРР угоду щодо запровадження е-квитка у транспорті. Про це сьогодні під час брифінгу зазначив мер Андрій Садовий. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Нашим партнером є Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку. Зараз чекаємо на кінцеве погодження від міністерства транспорту. Вигідна співпраця з банками, бо це довгі терміни і можливість вже сьогодні їздити новими трамваями, автобусами, тролейбусами. У програмі «Львів 2020» написано, що за наступні 4 роки ми маємо оновити 75% всього громадського транспорту Львова. У пріоритеті – електротранспорт.

 

Також ми 17 листопада плануємо фіналізувати свої домовленості з Банком щодо електронного квитка. Від ідеї до реалізації проходить багато часу, підписується багато документів. Кожна угода з Європейським банком потребує погодження мінфіну, урядових структур. Це вже буде фінальний підпис, який акцептує, що електронний квиток буде», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ