21-22 квітня у Львові відбудеться Міжнародна конференція «Децентралізація влади – сучасні виклики та можливості»

21-22 квітня 2016 року у Львові буде проведена Міжнародна конференція «Децентралізація влади – сучасні виклики та можливості», в рамках якої відбудеться фахова дискусія щодо децентралізації влади в Україні.

Захід організує Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні у партнерстві з Громадською організацією «Інститут врядування», м. Львів.

Мета конференції – визначення сучасних політичних, соціально-економічних і управлінських викликів в умовах децентралізації влади в Україні та обговорення перших результатів процесу об’єднання територіальних громад, а також ознайомлення з можливостями налагодження партнерських стосунків між українськими та німецькими містами і громадами.

«Львів ефективно співпрацює з багатьма містами Німеччини. Чимало важливих проектів реалізується у Львові за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Ми раді, що Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні обрало Львів для проведення дводенної фахової дискусії з питань децентралізації влади. Це важливо з огляду на ситуацію в Україні та тих дискусій, які відбулись саме у Львові кілька днів тому під час четвертого Форуму місцевого самоврядування», – зазначає міський голова Львова Андрій Садовий.

Основними темами для обговорення під час конференції будуть:

  • міжмуніципальне партнерство;
  • децентралізація влади;
  • досвід і перспективи утворення та діяльності об’єднаних територіальних громад;
  • особливості формування планів соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад;
  • чинники формування сприятливого бізнес-клімату в об’єднаних територіальних громадах.

У конференції візьмуть участь представники урядових та неурядових організацій, а також органів місцевого самоврядування України та Німеччини. Серед них: Ханс-Йоахім Фухтель, парламентський державний секретар Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Федеративної Республіки Німеччини, депутат Бундестагу; керівники рефератів міжнародного співробітництва з міст-побратимів Львова – Фрайбургу і Лейпцігу Гюнтер Бургер та Габріель Гольдфус відповідно; Даніель Зайберлінг, керівник проекту Фонду Ганса Зайделя у Молдові, Румунії та Україні; Мартиненко Олександр Андрійович, Заступник Керівника Апарату Верховної Ради України; Федорчук Володимир Ярославович, Заступник Міністра Кабінету Міністрів України; Костянтин Ващенко, Голова Національного агентства України з питань державної служби; представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Андрій Садовий, міський голова Львова; Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради; Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації; Анатолій Чемерис, голова правління ГО «Інститут врядування»; представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ); представники ТОВ «Engagement Global»/ Сервісної служби «Мiста в єдиному світі» (SKEW); представники міст-партнерів з України та Німеччини, а також голови міських, селищних рад і об’єднаних територіальних громад з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Чернігівської, Тернопільської, Херсонської та інших областей України.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ