22 грудня Львівська обласна рада розгляне бюджет

У четвер, 22 грудня, відбудеться V позачергова сесія Львівської обласної ради. На ній депутатський корпус розглядатиме обласний бюджет на 2017 рік. Таке рішення прийняли сьогодні, 13 грудня, під час засідання президії, повідомила прес-служба Львівської облради.

 

Як зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, зараз в обласній раді проходять  засідання профільних комісій з обговорення проекту обласного бюджету. «Затверджено графік заслуховувань  головного кошторису області, – повідомив Олександр Ганущин. – Опісля цього, відбудуться його громадські обговорення і відтак затвердження на сесії обласної ради».

 

Додамо, громадські слухання відбудуться у вівторок, 20 грудня.

 

Окрім того, депутати затвердили дату скликання VI чергової сесії обласної ради. Вона відбудеться 27 грудня. На ній розглянуть більше 40 питань.  З січня, рада розпочне роботу над обласними програмами.

 

Також під час президії було затверджено склад журі з присудження обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

 

Довідка:

З графіком слухань профільними комісіями проекту обласного бюджету ви можете ознайомитись за посиланням: http://www.oblrada.lviv.ua/news.php?news/1312/group/16КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ