24-й Форум видавців: «Точка творення» розпочинається вже завтра

У Львові з 13 по 17 вересня триватиме найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи – 24 Форум видавців. Фокусною темою цьогорічного Форуму є «Точка творення». У цьогорічному Форумі видавців беруть участь 168 видавництв, які видали кілька тисяч назв нових книжок спеціально до Форуму. Вони привезуть понад 100 тонн книжок. Про це інформує ЛМР.

Президент Форуму видавців Олександра Коваль зазначила, що Форум відбувається з 1994 року і з кожним роком стає все кращим і кращим, постійно змінюється.

«Цьогорічною темою нашого Форуму є «Точка творення», ми створили велику комунікаційну платформу, яка готова забезпечити можливістю вступити в дискусію представників книго-видавничого бізнесу, літературного середовища. Усі дискусії будуть відбуватися у відкритому режимі, тому публіка може долучатися. Для людей ми приготували справді найцікавіше, що написали наші автори, і готові представити нові дискусійні проекти, які стануть причиною написання нових книг. Мова йде про 890 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, 14 тематичних кластерів і 10 спецпроектів, на яких буде обговорено всі теми нашого суспільного життя, починаючи від бізнесу й економіки, закінчуючи стилем життя», – зазначила програмний директор Форуму видавців Софія Челяк.

«Мені дуже приємно, що цього року є дуже якісний контакт з командою Форуму. Я сподіваюся, що всі відвідувачі це відчують. Нам важливо, щоб наше місто було чітко окреслене і на літературній мапі світу, і в площині культури. Львів має бути сильно візуалізованим і помітним, адже видавці і письменники – це культурні дипломати», – розповіла головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.

«Ідея створення історичного майданчика як окремого кластеру виходила з того, щоб наповнити і збагатити саме поняття Форуму і допомогти читачам подолати спокусу асоціювати «форум» з «ярмарком». Адже ярмарок триває лише 4 дні, а форум триває постійно і він не обмежуються ні десятиліттями, ні простором. Нам дуже важливо було створити власне такий простір, де видавець, читач і автор могли б зустрітися і спонукати читача шукати книжку. Цей рік ми зосередили на ідеї порівняння академічної та альтернативної історії, тобто це ті теми, які виходять із поточних інтересів суспільства», – зазначив директор Наукової бібліотеки університету імені Івана Франка Василь Кметь.

Від завтра до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста, відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові: точка творення».

За 4 дні можна буде відвідати близько 1000 культурних та освітніх заходів.

Форум видавців у Львові – це:

  • 24-ий Національний книжковий ярмарок
  • 12-ий Міжнародний літературний фестиваль
  • 23-ій Конкурс і церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму»
  • 8-ий Всеукраїнський бібліотечний форум
  • 6-а Благодійна акція  «Третій вік: задоволення від читання»

Програма Форуму видавців тут.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ