26 березня слухайте в ефірі Львівського радіо

Стрілки годинника – вперед! На «Планеті дітей» змінюється час, лягати усім маленьким мешканцям тепер доведеться на годину раніше, на цю ж годину раніше і вставати треба буде. Чому так – слухайте у суботу, 26 березня, о 8.40. Автор і ведуча – Ірена Вовк.
————–
Якщо письменник талановитий і бере активну участь у літературному процесі бодай свого краю – його неодмінно помітять на ширшому культурному видноколі. Серед таких і гостя суботнього радіоефіру авторської програми Олеся Дяка «Формат Слова» молода письменниця з Івано-Франківська Тетяна П»янкова.
Нещодавно вона брала участь і була нагороджена на Всеукраїнському літературному конкурсі імені Леся Мартовича в районному містечку Жовкві, тож про свої життєві і творчі будні і свята вона і розповість в суботу, 26 березня, о 9-й годині 20 хвилин.
—————-

У програмі»Від бароко до року» – будемо згадувати про день народження Ігора Білозіра, співака ,композитора , слухати його пісні у виконанні Народного артиста України – Мар»яна Шуневича. У прямому ефірі гість і друг Білозіра –Мар»ян Шуневич .
Автор і ведуча – Любов Фітьо.
————-
Стародавні бойові мистецтва в українському АТО. Про розвідника загартованого КОНФУ – дізнаєтесь. Також розповідь бійця медичного фронту, який давав відсіч смерті на передовій. І традиційно – воєнний шлях захисника. Цього разу герой програми 19-річний львів»янин Ігор Шолтис. Субота, 26 березня, радіопрограма «Операція Україна» – редактор Оксана Бабенко, о 18-й годині 10 хвилин.
—————-

Тарас Шевченко та Іван Франко – два генії, два крила українського народу, які підносили його дух у часи лихоліть. “Свою Україну любіть. Діалог впродовж століть” – так називався літературно-мистецький вечір, присвячений двом геніальним синам української нації, що відбувся у Львівському інституті економіки і туризму. Репортаж з творчого вечора – з поезіями, піснями та театралізованими сценками почуєте у радіопрограмі “Основа” у суботу, 26 березня о 18 годині 35 хвилин. Автор і ведуча – журналіст Аліна Литвинова.
—————-
Багато чого із задуманого він не встиг здійснити. Доля сприяла розквіту його таланту та виділила на це дуже мало літ… Світлій пам»яті Ігора Білозіра буде присвячена програма «Із золотих фондів Львівського радіо» в суботу, 26 березня, о 21.10. Редактор Галина Рокецька.
—————–КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ