27 вересня – Міжнародний день туризму

Сьогодні, 27 вересня – Міжнародний день туризму. Це свято започаткували члени Всесвітньої туристичної організації у 1979 році з метою пропаганди туризму серед мешканців всіх держав. 

 

Львівська область багата на різні туристичні принади. Кожен з охочих може їх відвідати, зокрема, в області функціонують регіональні ландшафтні парки – «Надсянський», «Равське Розточчя» та «Верхньодністровські Бескиди», які запрошують всіх любителів мандрів відвідати їх мальовничі простори.

 

Кожен з парків має облаштовані рекреаційні зони, які готові зустріти гостей та допомогти відпочити від буденних справ та метушні міста.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся у адміністрацію парку:

 

  • РЛП «Равське Розточчя» (Жовківський район) – 096 47 32 885 Юрій;
  • РЛП «Верхньодністровські Бескиди» (Старосамбірський район) – 098 285 62 38 Наталя;
  • РЛП «Надсянський» (Турківський район) – 097 998 60 75 Мирон.

 

Закликаємо всіх дотримуватися правил поведінки під час мандрів на природі, бережно ставитися до її різноманіття, зокрема і в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

 

Пам’ятаймо, що екотурист відрізняється від варвара відповідальним ставленням до природи і найменшим впливом на навколишнє середовище. Отримуючи естетичне та моральне задоволення від спілкування з природою залишаймо їй на згадку приємні спогади про людину.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ