30 найкращих учнів Львова отримали премії по 10 тис грн

Сьогодні у Львівській міській раді відбулось вручення премій обдарованій молоді у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова. Міський голова Львова Андрій Садовий найкращим 30 учням вручив премії по 10 тис грн. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Я дуже тішусь, що ви маєте хороші результати. Я би дуже хотів, щоб ви ці результати конвертували у добрі справи, які можна зробити для цієї держави. Цій державі потрібні хороші, якісні управлінці, хороші менеджери, які будуть працювати, як у приватному бізнесі, у державних органах, у місцевому самоврядуванні. Дуже хочу, щоб потенціал, який ми маємо в державі, працював на її розвиток. Ви щасливі тим, що ви народились вже у незалежній державі, ви не знаєте, що таке тиск. Ми щасливі, що ми живемо у Львові, бо це унікальне місто. Маю велику честь виконати почесну місію і від громади міста вшанувати вас дипломами. До кожного з дипломів вам на карточку буде перераховано 10 тис грн. Якщо хтось має хороші мрії, над ними треба працювати», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

Нагадаємо, на отримання премії Львівської міської ради обдарованій молоді, прийом заявок яких тривав до 15 вересня 2017 року включно, від претендентів було отримано 61 заявку.

 

Ці заявки були скеровані для розгляду Керівної ради Програми.

 

До складу Керівної ради увійшли представники профільного управління департаменту гуманітарної політики ЛМР, депутатського корпусу та громадськості.

 

При визначенні переможців Керівна рада оцінювала претендентів на отримання одноразових премій Львівської міської ради обдарованій молоді м. Львова за такими критеріями:

 

  • наявність нагород міжнародного рівня;
  • наявність нагород всеукраїнського рівня;
  • участь у міжнародних та всеукраїнських проектах, конференціях, конгресах, участь в онлайн-курсах, майстер-класах, тренінгах, підтверджених сертифікатом;
  • участь у громадській та волонтерській діяльності; учнівському самоврядуванні;
  • оцінка рекомендації;
  • оцінка мотиваційного листа.

 

Оцінювання претендентів на отримання премій здійснювалось шляхом виставлення членами комісії оцінок, відповідно до визначених критеріїв по кожному з претендентів, після чого була виведена оцінка щодо кожного із розглянутих документів, поданих претендентами на отримання премії.

 

За результатами оцінювання переможцями стали 30 учасників, відповідно до визначеного рейтингу.

 

Переможцям виплачено винагороду у сумі 10000 грн. кожному.

 

Розгляд документів для отримання премії проводився Керівною радою в період з 15 вересня до 15 жовтня 2017 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ