300 тисяч грн виділять із бюджету Львівської області на підвищення кваліфікації

В межах обласної цільової програми із бюджету Львівської області виділять 300 тис. грн для підвищення кваліфікації держслужбовців та посадовців. За таке рішеня проголосувало 44 депутати, передає власкор Вголосу.

 

У 2017-му році підвищення кваліфікації пройдуть 1332 посадові особи місцевого самоврядування та 425 держслужбовців Львівщини. Цього року сума витрат, у порівнянні з минулим роком, зменшена із 500 тисяч до 300 тисяч гривень.

 

Під час обговорення депутати облради, зокрема Роман Кізима, зазначили, що це замала сума для підвищення кваліфікації посадових осіб.

 

Тематика занять для держслужбовців визначається замовником, тобто райдержадміністраціями. Щодо посадовців місцевого самоврядування, теми погоджуються на відповідній комісії облради. До речі, програма на розгляд у сесійній залі була представлена без переліку тем та заходів.

 

Зокрема, бюджетна комісія запропонувала включити теми навчань щодо проведеня децентралізації та закупівель за допомогою системи “Prozzoro”.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ