4,8 млн гривень – на соціально-економічний розвиток окремих територій області

5 вересня до обласного бюджету Львівщини зі спеціального фонду державного бюджету надійшла субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 4,8 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Ці кошти відповідно до Урядової постанови спрямують на капітальний ремонт Поморянського професійного ліцею в сумі 0,1 млн грн., придбання комп’ютерного, технологічного обладнання та оргтехніки для державного професійно-технічного навчального закладу “Новороздільський професійно-технічний ліцей будівництва та побуту” – 0,1 млн грн. та Перемишлянського професійного ліцею – 0,1 млн грн., капітальний ремонт Львівського геріатричного пансіонату – 0,5 млн грн., а також капітальний ремонт приміщень і закупівлю комп’ютерного, технічного та медичного обладнання для Львівської обласної клінічної лікарні – 4 млн гривень.

 

Всього з початку року на фінансування вищезазначених заходів для цих бюджетних установ спрямовано кошти в сумі понад 10 млн грн., що становить 94 відсотки до річних призначень.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ