6 млн грн – в промоцію регіону і розвиток міжрегіонального та транскордонного співробітництва

У 2017 році на фінансування основних заходів департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації скерують 6 млн грн. Таке рішення ухвалили сьогодні, 31 січня, під сесії Львівської облради. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

За словами директора департаменту Поліни Лі, це дозволить приділити більше уваги промоції регіону та розвитку міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

 

Із визначеної суми на співфінансування проектів та розробку проектно-кошторисної документації передбачили 4 млн 420 тис грн, на реалізацію основних заходів департаменту – 1 млн 580 тис грн.

 

Серед найцікавіших заходів 2017 року – європейські дні добросусідства, дні Європи, промоційні заходи Львівщини. “Уже знімається ролик про інвестиційну привабливість Львівщини, у планах – туристичний та загальний проморолики, – розповіла Поліна Лі. – Працюватимемо над розробкою бренду і гасла області, братимемо участь у міжнародних виставках, співпрацюватимемо з міжнародними авіалініями”.

 

Загалом на промоцію передбачається спрямувати близько 500 тис грн.

 

Слід зазначити, що внесення змін до Регіональної програми з міжнародного та транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2015-2018 роки зумовлено оптимізацією діяльності та реальними потребами департаменту.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ