6 земельних ділянок поблизу Львова вартістю 8,5 млн грн повернули у державну власніть

Завдяки прокуратурі Львівської області державі повернуто 6 земельних ділянок в смт. Брюховичі, загальною вартістю 8,5 млн грн. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратурою Львівської області постійно вживаються заходи щодо виконання рішень судів, у тому числі минулих років, постановлених за позовами прокурорів.
Так рішеннями Шевченківського районного суду м. Львова у 2013 році задоволено ряд позовів прокурора Шевченківського району м.Львова в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Львівської міської ради до фізичних осіб, Брюховицької селищної ради якими постановлено витребувати у фізичних осіб-відповідачів незаконно придбані земельні ділянки та зобов’язати повернути їх у розпорядження держави.
Вказані рішення судів оскаржувалися відповідачами, однак у 2015 році були залишені в силі ухвалами Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
У березні 2017 року прокуратурою Львівської області, 6 рішень суду було виконано шляхом реєстрації у Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно права власності на земельні ділянки за державою в особі Кабінету Міністрів України.
Таким чином, органами прокуратури повернуто у державну власність 6 земельних ділянок площею 0,85 га, що знаходяться в смт.Брюховичі, загальною вартістю 8,5 млн грн.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ