Аграріям Львівщини на відшкодування відсотків за кредитами спрямовано більше 6 млн грн

Днями у Львові відбулося чергове засідання обласної комісії щодо розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів». Про це інформує ЛОДА.

Голова комісії – директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз та члени конкурсної комісії визначили перелік підприємств-претендентів на одержання відшкодування з державного бюджету. Для потреб агровиробників Львівщини в поточному бюджетному році за зазначеною програмою передбачено 6,8 млн грн.

В межах розгляду документів та голосування члени комісії перш за все підтримали заявки на фінансову підтримку виробників, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10 млн грн або провадять діяльність з вирощування та розведеня великої рогатої худоби. Зокрема, ФГ “Дрофа”(Пустомитівський район), ФГ “Єлечка С.Ф.”, ФГ “Пчани-Денькович” (Жидачівський район).

А також допомогу отримали ФГ “Улар” (Пустомитівський район), ТзОВ “Самбірська птахофабрика” (Самбірський район), ФГ Під’ярків (Перемишлянський район), ПП “Західний Буг” (Радехівський район),  ПП “Агро-Прогрес” (Буський район), ТзОВ “Імені Маркіяна Шашкевича” (Золочівський район) та ТзОВ “Стрийтеплиця” (Стрийський район). Крім того, частково підтримано заявку на відшкодування відсотків за кредитом ТзОВ “КПК-Агроінвест” (Жидачівський район).

Загалом у поточному році аграріям Львівщини спрямовано на відшкодування відсотків за кредитами  6,3 млн грн.

Слід відмітити, що на виконання програми департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації як розпорядник бюджетних коштів має на залишку 0,5 млн грн.  З огляду на вказане агроформування Львівщини можуть подавати заявки і необхідні документи на одержання фінансової підтримки за зазначеною програмою до Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації (м. Львів, вул. Чорновола, 57).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ