Активісти хочуть перетворити закинуте приміщення у центрі Львова на коворкінг

Громадські активісти пропонують мерії створити у закинутому приміщенні в центрі Львова міський коворкінговий простір, відкритий для усіх охочих.

З ініціативою перетворення закинутого приміщення в центрі Львова, яке належить міськраді, але уже понад 10 років ніяк не використовується, у своєрідний відкритий майданчик для громадських активістів виступили представники ГО «Львівський медіа форум». Раніше ця громадська організація претендувала на оренду приміщення площею 250м2 на другому поверсі у будинку на вул. Валова, 2, але більшість депутатів міськради не підтримали таку пропозицію.

«Враховуючи, що жодних альтернативних пропозицій, що робити з тим приміщенням (продати, залишити все як є, подарувати комусь і т.д.) не прозвучало, ми вносимо свою пропозицію. Створити на вулиці Валовій, 2 міський коворкінговий простір. Нехай приміщення залишається комунальним, але живим і відкритим для всіх, кого цікавить такий формат, – йдеться, зокрема, у зверненні ГО «Львівський медіа форум, опублікованому 5 вересня. –  Місто вже має непоганий досвід – Перша Львівська Медіатека. Можна повторити! Тепер вже в центрі міста. В ЛМР є гарні молоді люди, які зможуть підняти цей проект».

Нагадаємо, що першу львівську Медіатеку на вул. Мулярській, створену на базі міської бібліотеки, відкрили восени 2014 року. Окрім того, за схожим концептом тепер працює ще одна урбан-бібліотека на вул. Устияновича.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ