Актори Театру ляльок запросили малечу Героїв до «Садка вишневого» за мотивами поезії Тараса Григоровича Шевченка

Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» розпочало нову та цікаву співпрацю із Львівським академічним обласним театром ляльок. Про це інформують організатори.

На першу виставу в цьому закладі культури («Садок вишневий» за мотивами поезії Великого Кобзаря) діточок учасників АТО запросила новий директор театру Уляна Мороз, а сам похід в театр організувала небайдужа людина – дружина учасника АТО Юлія Савчук.
Разом із малюками в глядацькому залі також побували і їхні матері, які також із задоволенням долучилися до проведення такого цікавого та пізнавального дозвілля.
Переглядаючи цікаву виставу, і дорослі, і малі ні на мать не відводили очей від майстерної постановки, а також від декламування ляльками вірша творіння великого поета Тараса Григоровича Шевченка.
Ці миті перенесли учасників заходу в період, коли жив і творив Великий Кобзар. Саму ж поезію «Садок вишневий коло хати…» Тарас Шевченко написав у 1847 році, знаходячись під слідством у камері-одиночці Петропавловської фортеці. В ті сумні дні самотності та очікування вироку, він згадував мальовничі картини рідної України. Також її чудову природу, мирних, працьовитих, доброзичливих жителів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ