Американські інвестиційні компанії відкриті до співпраці з аграрним бізнесом Львівщини

28 вересня для аграріїв та підприємств харчової промисловості Західної України відбулась презентація американської інвестиційної компанії SP Advisors на тему: «Нові бізнес – можливості для українських компаній». Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Під час зустрічі учасники обговорили стратегії управління ризиками на валютному та товарному ринках, вихід на ринок України техніки John Deere, можливі напрямки співпраці аграрного бізнесу регіону з американськими компаніями в частині отримання фахових консультацій експертів ринку, в пошуку бізнес-партнерів та залученні інвестицій.

 

Захід організували за  сприяння Комерційної служби посольства США в Україні та за підтримки департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації і банку «Львів».

 

«Львівська облдержадміністрація розпочала свою співпрацю з Комерційною служби посольства США в Україні у 2016 році і ми вже маємо дуже вагомі здобутки. Спільними зусиллями проведено дослідження ринку овочів і фруктів та підготовлено Спеціальний звіт щодо бізнес – перспектив України з питань виробництва, овочів та фруктів для компаній США. Ми дуже зацікавлення у продовженні нашої співпраці із заокеанськими компаніями в частині обміну досвідом,залученні  новітніх технологій та постачанні якісних інноваційних товарів і послуг» – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ