Апеляційна комісія розглянула більшість заяв щодо результатів ЗНО

Апеляційна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти розглянула більшість апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Відтак, до початку вступної кампанії, яка стартує 12 липня, оновлені результати будуть завантажені до ЄДЕБО, повідомляє прес-служба УЦОЯО.

Інформацію про результат зовнішнього оцінювання розміщують на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання впродовж 3 робочих днів із дня прийняття рішення. Протягом 3 робочих днів заявнику буде надіслано рішення апеляційної комісії у вигляді витягу з протоколу та оновлену картку результатів (у разі зміни результату). Окрім цього, у разі зміни оцінки державної підсумкової атестації, що проходила у формі зовнішнього незалежного оцінювання, в електронних кабінетах керівників навчальних закладів буде розміщено оновлені відомості з результатами ДПА.

Звертаємо увагу на те, що змінені результати зовнішнього незалежного оцінювання за наслідками розгляду апеляційних заяв будуть оновлені в Єдиній державній електронній бази з питань освіти до 12 липня.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ