Без гарячої води 10 будинків у Львові

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до 1105 споживачів. Гаряча вода не подається до 10 будинків у Львові, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго». Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на об’єктах теплопостачання. Про це інформують у ЛМР.

У Личаківському районі гаряча вода не подається до 3 будинків.

Будинок на вул. Довбуша, 6а не отримує гарячу воду через ремонтні роботи в котельні на вул. Довбуша, 20. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 21 серпня.

Два будинки на вул. Піскова, 7, 9 не отримують гарячу воду через гідравліку теплових мереж від котельні на вул. Солодова, 6. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 1 вересня.

У Сихівському районі гаряча вода не подається до 6 будинків.

Будинки на вул. Антонича, 32, вул. Вернадського, 2, 4, вул. Трильовського, 27, 27а, 33 не отримують гарячу воду через роботи із заміни трубопроводу гарячого водопостачання. Роботи триватимуть до 18 серпня.

У Шевченківському районі гаряча вода не подається до 1 будинку.

Будинок на вул. Хвильового, 14а не отримує гарячу воду через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 15 серпня.

У Галицькому та Франківському районах гаряча вода подається до усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Також ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає гарячу воду до усіх своїх споживачів у Залізничному районі.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ