Безготівковим розрахунком в електротранспорті зможуть скористатися студенти

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», зараз триває робота з «Приватбанком» щодо можливості безготівкового розрахунку в електротранспорті пільгової категорії споживачів – студентів.

«Зараз працюємо з «Приватбанком» щодо можливості безготівкового розрахунку в електротранспорті пільгової категорії споживачів – студентів. Вони оплачують 50% від повної вартості, а саме 1 грн. Сподіваюся, що вже найближчим часом зможемо впровадити цю можливість», – розповів директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

Станом на сьогодні безготівковий розрахунок діє в трамваях №2, 3 і 8 та в тролейбусі №13. З огляду на його популярність серед львів’ян, протягом наступного тижня наліпки з QR-кодами планують розмістити в усіх трамваях і тролейбусах Львова.

Нагадаємо, 24 січня у Львові запровадили систему безготівкової оплати за проїзд в електротранспорті. Потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 і сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах у трамваї. Під час поїздки оплачений квиток потрібно «закомпостирувати».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ