Безробіття на Львівщині: 11 осіб на вакансію

Впродовж двох місяців цього року за скеруванням служби зайнятості знайти постійну роботу поталанило 6,7 тис. мешканців області, у тому числі 3,0 тис. безробітних. Про це повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості.

 

Новоствореними місцями праці з наданням працедавцям компенсації у розмірі єдиного соціального внеску забезпечено 105 безробітних, ще 110 осіб, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи, відкрили свій бізнес. До тимчасової зайнятості залучено 810 краян, а професійним навчанням охоплено 2,3 тис. жителів Львівщини.

 

Упродовж січня-лютого п. р., порівняно з аналогічним періодом торік, з 32,7 до 30,6 тис. осіб зменшилося безробітних, котрим у центрах зайнятості області надавалися соціальні послуги. Водночас дещо збільшилася база даних вакансій – з 9,5 до 9,9 тис. одиниць. Це вплинуло на те, що з 15 (станом на 01.03.2015 р.) до 11 осіб (станом на 01.03.2016 р.) скоротилося число претендентів на одну пропозицію роботи.

 

На початку березня ц. р. за допомогою центрів зайнятості роботу шукали 23,6 тис. осіб, серед котрих 58,8% складали жінки, 44,9% – молодь віком до 35 років. Не укомплектованими залишалися 2165 вільних робочих місць і вакантних посад. Найбільше – 1333 – варіантів працевлаштування зафіксовано для робітників, для службовців налічувалося лише 642 вакансії, а для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки, – 190.

 

Здебільшого працедавці запрошували на роботу водіїв автотранспортних засобів, продавців продовольчих товарів, швачок, слюсарів-ремонтників, кухарів, монтерів кабельного виробництва, двірників, провідників пасажирських вагонів, операторів автоматичних і напівавтоматичних ліній, верстатів та установок, охоронників тощоКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ