Боротьба зі СНІДом та туберкульозом: у Львівській ОДА підписали меморандум задля протидії захворюванням

Сьогодні, 9 жовтня, урочисто підписали Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я». Це черговий важливий крок на шляху реалізації державних програм протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам, повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

«Надзвичайно важливо об’єднати зусилля органів державної влади і неурядових організацій, які маю авторитет у суспільстві, можливість реалізовувати свій досвід та доступ до різних джерел фінансування. Разом ми обов’язково досягнемо позитивної динаміки у боротьбі з цими захворюваннями», – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

 

«Цей меморандум – це не лише декларація намірів, йдеться про внесок понад 21 млн грн цього року з боку Альянсу на програми профілактики. Ці програми головним чином охоплюватимуть соціально вразливі верстви населення і триватимуть до 2020 року», – зазначив під церемонії підписання виконавчий директор фонду «Альянс громадського здоров’я» Андрій Клепіков.

 

Підписання нового Меморандуму свідчить про глибоке зацікавлення керівництва області  у впровадженні програм протидії цим небезпечним захворюванням та у намірах поглиблення дієвої співпраці з організаціями громадянського суспільства.

 

«Завдяки такій співпраці в нас покращиться робота у напрямі профілактики, попередження, лікування  ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, і вірусного гепатиту», – зауважила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

 

Альянс, як один із розпорядників коштів Глобального фонду, регулярно робить свій суттєвий внесок у протидію епідеміям у Львівській області  – у 2017 році йдеться про безповоротну допомогу області на суму близько 21 млн грн, у т.ч. майже 12 млн грн  на медикаменти, обладнання та витратні матеріали для діагностики туберкульозу та ВІЛ-інфекцій.

 

Довідково:

 

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» –  провідна недержавна професійна організація, яка у співпраці з державними  партнерами та громадськими організаціями ефективно протидіє епідеміям ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та іншим соціально небезпечним захворюванням шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими, зокрема, охоплено понад 300 000 представників найуразливіших груп населення.

 

Місія Альянсу – підтримка спільнот у протидії ВІЛ/СНІД, подолання поширення ВІЛ і пов’язаних з ним епідемій через впровадження ефективних моделей надання допомоги, зміцнення системи охорони здоров’я й соціальних послуг, посилення потенціалу вразливих спільнот.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ18:38, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:37, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
18:34, вівторок, 25 вересня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0