Будинок школяра Шевченківського району не виселятимуть

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, Будинок школяра Шевченківського району виселяти з приміщення не будуть. Він буде працювати у звичному режимі, як і працював. А в іншій частині приміщення проведуть капітальний ремонт і відкриють садочкові групи для дітей даного району. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Ми жодного метра в приміщенні для Будинку школяра не забираємо. Вони мають своє приміщення і ми їх не рухаємо, і не будемо рухати, і планів в нас таких немає на сьогоднішній день. А ті вільні приміщення – то в них буде садочок. Будинок школяра є, був, і буде»,- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

«Оскільки в даному районі, а саме в районі Грінченка стоїть проблема із забезпеченням дітей дошкільною освітою, то було проведено тендер на проведення капітального ремонту приміщення, де є розташований будинок школяра.

 

Ми пропонуємо, щоби це приміщення розділяло 2 навчальні заклади. Відновити 6 груп для того, щоб могли займатися дошкільнята, а також в іншій частині приміщення, щоби могли функціонувати діючі, на даний час, гуртки»,- відзначила Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ