Центр обліку та нічного перебування безпритульних нагадує: для усіх потребуючих вдень працює пункт обігріву, вночі – відділення нічного перебування

У зв’язку з похолоданням, у приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян (вул. Кирилівська, 3а) працює пункт денного обігріву та відділення нічного перебування безпритульних. Також, із понеділка запрацює денний пункт обігріву на вул. Личаківській, 56. 

Як повідомили у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, у зв’язку з похолоданням, у Центрі збільшилась кількість відвідувачів. Відтак, усі потребуючі можуть звертатись у пункт денного обігріву та у відділення нічного перебування безпритульних.

Нагадаємо, вдень у Центрі на ІІ поверсі діє пункт денного обігріву, куди усі, хто цього потребує, можуть прийти погрітися і попити гарячого чаю. Відділення нічного перебування для безпритульних громадян, в якому потребуючі можуть переночувати, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, а також першу медичну допомогу, працює при Центрі щоденно, з 20:00 до 08:00 год.

Також небайдужих мешканців просять допомогти: хто має змогу, може приносити у Центр теплий одяг і взуття, адже цих речей у Центрі не вистачає для потребуючих.

Крім того, з понеділка, 5 грудня, працюватиме денний пункт обігріву на вул. Личаківській, 56 (у приміщенні Регіонального центру соціальної адаптації). Графік роботи: з 9:00 до 18:00 год. (з понеділка по п’ятницю). Також, за необхідності, наступного тижня запрацює пункт обігріву і на вул. Тихій, 5 (приміщення ЛКП «Княже місто»).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ