Через непрофесійність гінекологів мешканка Львівщини втратила матку і нирку

На Львівщині через неналежне виконання своїх професійних обов’язків судитимуть двох акушерів-гінекологів однієї із районних лікарень. Через їхню непрофесійність породіллі ампутували матку та нирку.

 

27 липня прокуратура Львівської області скерувала обвинувальний акт до Яворівського районного суду Львівської області. Двох лікарів підозрюють у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого (ч.1 ст.140 КК України).

 

«Встановлено, що в грудні 2014 року одна із зазначених акушер -гінекологів, володіючи вищою кваліфікаційною категорією та достатнім професійним рівнем, несучи персональну відповідальність як лікуючий лікар за проведення обстеження, лікування та ведення пологів у вагітної, не провела відповідних досліджень та тестів для визначення прогресу пологів вагітної, не діагностувала клінічну невідповідність розмірів плоду, не змінила тактику ведення пологів в сторону оперативного розродження шляхом проведення операції кесаревого розтину, що призвело до розриву матки вагітної та її ампутації», ‒ йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

 

Після цього лікуючий лікар пацієнтки, теж акушер-гінеколог цієї ж лікарні не скерував її на консультацію до уролога, не провів належного обстеження. Відповідно, у жінки вчасно не діагностували обструкцію сечовивідних шляхів, а це призвело до втрати функції правої нирки та подальшого видалення її, пояснили у прокуратурі.

 

За вчинений злочин винним загрожує позбавлення права обіймати посади у медичних закладах строком до 5 років або позбавлення волі на строк до 2 років.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ