Через невиконання рішення суду Львівській міськраді заблокували рахунки

Казначейство заблокувало розрахункові рахунки департаменту житлово-комунального господарства Львівської міськради. Усе через конфлікт з прокуратурою, а саме: невиконання містом судових рішень. 

Про це під час засідання виконавчого комітету заявив сьогодні мер Львова Андрій Садовий, передає кореспондент «Вголосу».

В. о. директора департаменту ЖКГ Юрій Голець розповів: «Учора ввечері в телефонній розмові керівництво обласного казначейства повідомило мене, що сьогодні буде заблоковано розрахункові рахунки за загальним фондом. А це є поточне утримання міста: робота світлофорів, освітлення, прибирання. У зв’язку з тим, що виконавча служба відреагувала на заяви трьох працівників прокуратури, які через невиконання рішення суду вимагають арештувати рахунки департаменту ЖКГ. Ідеться про несплату штрафних санкцій у розмірі 10 тис. грн, які наклала на нас виконавча служба за невиконання рішення суду», – заявив суду.

За словами Голеця, суд вимагає надати квартири працівникам прокуратури. На зустрічне запитання від «Вголосу», що ці квартири, по суті, вже було надано як службові, потрібно лише ордери на вселення, Голець відповів: «Місто має кому надавати квартири, прокуратура ніколи не була обділена. Але робити прецеденти такі, щоб були заблоковані рахунки Львівської міськради… Не надавали ці квартири, вони є комунальні».

Голець також запевнив, що вони вживають усіх заходів, аби рахунки було розблоковано.

«Станом на цю годину казначейство не здійснює жодної операції з перерахунку коштів на користь наших контрагентів, які надають нам послуги, такі як «Львівсвітло», «Львівавтодор». Перекидатимемо кошти, щоб ми могли заплатити і казначейство зняло блок», – запевнив він.

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий почав грати в подвійну гру з прокуратурою. Неймовірно щедрий до прокурорів, суддів, міліціонерів за часів усіх своїх каденцій, обдаровуючи їх квартирами, нині він намагається відібрати цю нерухомість чужими руками. Зокрема, до порядку денного засідання сесії 21 квітня було внесено питання про скасування рішень виконкомів та наказів департаменту житлового господарства та інфраструктури про надання службових квартир працівникам прокуратури у 2012-2013 роках. Однак депутати не проголосували за це. Як пояснила голова профспілкового комітету працівників органів прокуратури Львівської області Галина Кіра, через те, що вони не можуть вселитися у своє відомче житло, надане виконавчим комітетом у 2012-2013 роках, були змушені звернутися до суду для захисту прав. «13 рішень судів уже набули законної чинності. 15 перебувають в апеляційній інстанції, суд першої інстанції теж виніс рішення на нашу користь. Але ЛМР не виконує рішення судів. Ми звернулися до виконавчої служби, уже відкрито 11 виконавчих проваджень. Але мерія далі не виконує рішень. Відтак було зареєстровано кримінальне провадження щодо злісного невиконання рішень судів», – наголосила представниця прокуратури.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ