Четверо представників з Львівщини увійдуть до складу збірної «Ігор Нескорених»

23 квітня оголосили склад збірної України «Ігор Нескорених-2017». Відтак, четверо  осіб з Львівщини увійшли до складу  команди, яка готуватиметься до участі у конкурсі. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

 

Всього до національної команди увійшло 30 учасників – 18 ветеранів та 12 дійсних військовослужбовців. Серед 30 учасників збірної  – четверо  представників Львівщини, зокрема: Дмитро Сидорук, Роман Панченко, Дмитро Афанасьєв та Катерина Михайлова.

 

З 15 учасників збірної за підсумками відбору сформують основний склад, який змагатиметься восени на Іграх в Торонто, а ще 15 утворять резерв.

 

Загалом у змаганнях взяли участь 107 учасників.

 

Нагадаємо, що протягом березня та квітня близько двадцяти представників Львівщини –військовослужбовців та ветеранів військових дій, які отримали інвалідність під час виконання службових обов’язків, готувалися до тестування. У національному відборі взяли участь 14 кандидатів від  Львівщини, вони здобули 10 медалей.

 

Довідка:

«Ігри Нескорених» (Invictus Games) –  це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу. Вперше зазначені змагання відбулися в 2014 році в Лондоні (Велика Британія).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:30, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0