Чиновниця львівської мерії вибачилась за виступ російською перед школярами

Начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова, яка донедавна очолювала управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури Львівської міськради, назвала «емоційною помилкою» свій виступ російською мовою перед школярами львівської школи №45 на урочистій лінійці з нагоди початку навчального року.

«На лінійці, яка проводилася російською мовою, перед своїми вчителями та російськомовними дітьми я виступила російською, можливо, автоматично, можливо, в першу чергу, вважаючи себе випускницею цієї школи, – написала, зокрема, Олександра Сладкова у Facebook, коментуючи відео зі своїм виступом, яке уже опублікували в мережі. – Прошу вибачення у тих, чиї почуття я сьогодні образила. Якби я могла повернути час назад, я певно говорила б українською».

Львівська школа №45 є однією з п’яти львівських шкіл, де навчальний процес ведеться російською мовою. Окрім того, у Львові працюють дві загальноосвітні державні школи з польською мовою навчання.

У LinkedIn-профілі Олександри Сладкової зазначено, що окрім української та російської, вона володіє англійською, німецькою, польською та норвезькою мовами.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ