Члени «Союзу організацій інвалідів України» з 19 областей – про проблеми людей з інвалідністю

Забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю обговорюють сьогодні, 27 вересня, під час конференції члени Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» з 19 областей нашої держави.

 

З вітальним словом від імені голови Львівської обласної ради та усього депутатського корпусу до учасників заходу звернувся голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту,  молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради Михайло Гичка.

 

«Наша профільна депутатська комісія завжди підтримує програми, яких потребують люди з інвалідністю. Запевняю, ми й надалі будемо йти такими ж твердими кроками для того, щоб Ви були захищеними та почувалися комфортно», – наголосив він, звертаючись до учасників конференції.

 

За словами організаторів, триденна конференція покликана привернути увагу суспільства, органів державної влади, організацій людей з інвалідністю та широких кіл громадськості до потреби поліпшення життєвого рівня людей з інвалідністю в Україні.

 

Відтак, за результатами конференції підготують спільні пропозиції, ухвалять резолюцію та звернуться до відповідних органів влади.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:47, п`ятниця, 19 січня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0