Члени спортивного клубу Львівського національного медичного університету – призери відкритого Чемпіонату Польщі зі стрільби з лука

У відкритому Чемпіонаті Польщі зі стрільби з лука в приміщенні для спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату взяли участь українські лучники – члени спортивного клубу «Медін» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Змагання відбувалися 27-28 лютого у місті Кельце. П’ятеро паралімпійців показали гарні результати, виборовши п’ять медалей найвищого ґатунку, одну срібну та дві бронзових нагороди.

 

Колеги з Польщі уже не раз запрошували наших спортсменів для участі у змаганнях. Так і цього разу. Команда в складі: Тараса Чопика, Романа Чайки, Сергія Атаманенка, Роксолани Дзьоби-Балян та Наталії Павук вирушили у сусідню Польщу, щоби прийняти виклик суперників.

 

Змагалися лучники в стрільбі на 18 метрів. Окремо – спортсмени з класичного та блочного луків. Три медалі найвищого ґатунку вибороли лучники-класики. Зокрема, Роксолана Дзьоба-Балян в особистій першості, перемігши титуловану лучницю з Польщі Мілену Ольшевську. Разом із Тарасом Чопиком вони здобули першість у змаганні команд-міксів (стріляє чоловік і жінка). Золото виборола і українська змішана традиційна команда (троє лучників), у складі Романа Чайки, Роксолани Дзьоби-Балян і Тараса Чопика. Окрім того, Роман Чайка також виборов бронзу в особистій першості.

 

Найкращими у команді-міксі з блочного лука були також українці, а саме – Сергій Атаманенко та Наталія Павук. Остання також виборола золото в особистій першості, а Сергій здобув бронзу. У традиційній команді, яка складається з трьох спортсменів, до українських блочників долучився польський лучник – Марцін Ладуда. Разом вони стали срібними призерами відкритого Чемпіонату Польщі.

 

Змагання тривали всього два дні, проте це були дуже насичені та цікаві дні для українських лучників. Польські колеги гарно зустріли наших спортсменів, а також підтримували їх під час змагань.

 

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН УкраїниКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ