Цього року фестиваль «Зашків» на Львівщині стартує 17 червня

Цього року традиційний фестиваль «Зашків» пройде під девізом «Джерело духу» з 17 по 19 червня. Про це інформують організатори.

 

Захід відбудеться з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця біля озера в підніжжі гори Берекавиця в Жовківському районі на Львівщині.

 

Події фестивалю буде поділено на три блоки.

 

Науково-теоретичний блок: науково-практична конференція в музеї Євгена Коновальця; інтелектуальні локації; панельні дискусії та обговорення актуальних тем з провідними експертами України.

 

Спортивно-виховний блок: велопробіг від «Степана до Євгена»; фестиваль активного туризму; теренові ігри; лазербол; квест; футбол босоніж; майстер-класи та інше.

 

Культурно-мистецький блок: форум української книги; літературний вечір актуальної творчості; ніч кіно та фотовиставки; катання на козацькій чайці та змагання на байдарках; мистецька зона; локації кримськотатарського та білоруського народів, які представлятимуть свою культуру, а також виступи українських гуртів та інше.

 

«Ми розіб’ємо усталене, помилкове сприйняття українського патріотизму чи націоналізму – це не пусті гасла, а клопітка праця над удосконаленням себе та оточення, досягнення цілей, пізнання світу, результативна щоденна робота – і це все покладено на патріотичну основу», – зазначають організатори.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ