Цьогоріч місто прийняло від мешканців 0,930 кг ртуті

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, за період з 01.01 до 27.03.2018 року в межах безтермінової акції «Прийом ртуті від населення», місто прийняло 0,930 кг ртуті. Також за цей період від мешканців надійшло 174 звернення щодо здачі ртуті. Мерія вкотре закликає не викидати прилади з вмістом ртуті у смітник, а здавати на утилізацію. Адже пари цієї речовини та її сполуки дуже отруйні, а потрапивши в організм, ртуть залишається на все життя. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Зокрема, в цьому році здано: 211 медичних термометрів; 5 лабораторних термометрів; 1 тонометр медичний та 1 інший прилад.

«Одним із важливих заходів в нас є прийом ртуті від населення. Були розроблені буклети «Небезпечно! Металева ртуть», де описані дії під час виникнення випадків розлиття ртуті, і вони розповсюджені в навчальних, лікувальних установах міста, на підприємствах, в організаціях. Вся зібрана ртуть готується для утилізації на підприємствах України», – зазначають в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує, що при виявленні, розбитті та пошкодженні ємностей із ртуттю (градусників, колб і т.д.), негайно слід звертатися за телефонами 297-59-11, 261-40-83, 261-42-39, 261-44-61.

Пам’ятайте, що при потраплянні навіть невеликої кількості ртуті чи її сполук в організм людини, потрібно негайно звернутися за медичною допомогою!КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ