Цьогоріч планують відкрити ЦНАПи у Рудно, Брюховичах, Винниках та Рясному

Минулого року для мешканців Шевченківського (вул. М. Хвильового, 14а) та Залізничного (вул. Виговського, 32) районів відкрили нові Центри надання адміністративних послуг. У березні відкриють ЦНАП у Франківському районі та у найближчих планах – відкриття нових офісів у смт. Рудно, Брюховичах, Винниках та мікрорайоні Рясне. Про це розповіла директор департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик під час презентації звіту роботи адміністративно-господарського управління у 2016 році.

«За минулий рік ми відкрили два нових офіси – в Шевченківському і в Залізничному районі. Всі офіси обладнані сучасною технікою, системою керування чергою, відеоспостереженням. Є безкоштовний Wi-Fi, дитячі зони. І всі Центри оформлені з вимогою для осіб з особливими потребами: облаштовані мнемосхемами для незрячих. Для людей, які пересуваються на візку, є комфортний заїзд. Встановлена система пост-терміналів і є можливість одразу оплачувати платні адміністративні послуги на місці. У нових офісах забезпечено прийом та видачу заяв на отримання адміністративних послуг, які надають державні органи влади», – розповіла директор департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик.

Нагадаємо, у Львові працюють такі підрозділи ЦНАП: на пл. Ринок, 1 (Галицький район), на вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район), на вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський район), на вул. Костя Левицького, 67 (Личаківський район), та на пр. Червоної Калини, 72А (Сихівський район). У березні планують відкрити ЦНАП і у Франківському районі – на вул. Ген. Чупринки, 85.

Нагадаємо, основні послуги, які надаються у Центрі: консультаційні – безпосередній прийом громадян, відповіді на запитання, на звернення, одержані електронною поштою, телефоном; реєстраційні – реєстрація звернень в системі документообігу (заяви, скарги, пропозиції, заяви на отримання адміністративних послуг); запис на прийом до посадовців; видача результатів адміністративних послуг; реєстрація бізнесу та речових прав,  реєстрація місця проживання, оформлення та видача паспорта громадянина України у вигляді id-картки та паспорта для виїзду за кордон.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ