Цьогоріч у Львові розпочнуть роботу Літні образотворчі студії

Цього року вперше на базі кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв будуть проводитись Літні образотворчі студії, що мають на меті ознайомити слухачів із ключовими принципами художньої творчості шляхом опанування базових мистецьких дисциплін – рисунку та живопису, що сприятиме формуванню естетичної культури та виробленню художнього фаху у слухачів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

Провідну роль у мистецькому навчальному процесі у ЛНАМ відіграють кафедри живопису, рисунку та скульптури які були міцно пов’язані з місцевими традиціями народної художньої творчості і продовжують акумулювати досягнення європейської художньої освіти та мистецтва. Живопис і рисунок є фундаментальними дисциплінами навчального процесу і  залишаються невід’ємними і важливими складовими Львівської мистецької школи.

 

Цьогоріч вперше дають можливість опанувати основи професійної художньої творчості усім зацікавленим. Заняття відбуватимуться в історичних навчальних майстернях ЛНАМ, де навчалися і викладали видатні митці: М. Федюк, Й. Курилас, Р. Сельський, О. Шатківського, Й. Бокшай, А. Монастирський та ін.

 

Програма триватиме з 1 по 31 серпня та передбачає курси із рисунку та живопису, постановка: натюрморт і портрет.

 

Разом із викладачами, слухачі студії створюватимуть серії творчих робіт, експериментуючи з форматом, текстурою і кольором, використовуючи численні техніки і методи  живопису.

 

Після закінчення програми вручається офіційний сертифікат, підписаний ректором і викладачами студії.  Заявки на літні образотворчі студії приймаються до кінця червня.

 

Форма для реєстрації.

Детальна інформація на сайті ЛНАМ  та у Фейсбуці КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0