Цьогоріч у Львові відремонтовано більше 130 тис. м. кв. тротуарів

Цього року ремонтна кампанія тривала не лише на магістральних дорогах. Чимало робіт провели районні адміністрації на міжквартальних та внутрібудинкових вулицях. Загалом по місту відремонтовано більше 130 тис. м. кв. тротуарів. На деяких об’єктах роботи ще завершують. Повідомляють у ЛМР.

Протягом цього року в Галицькому районі був здійснений капітальний ремонт вул. Детька та Медової. Ремонт вулиці Газової ще не закінчений, але вже йдуть завершальні роботи. За сприяння погодних умов, найближчим часом ремонт на вулиці має бути завершений. А також було замінено асфальтове покриття вулиць Меретина, Таманської та Ангеловича.

В Залізничному районі капітально відремонтували вулиці Підміська та Доробок. Було відремонтовано покриття вулиць Данила Апостола, Кавказької та Кульчицької. Зараз проводяться ремонтні роботи тротуару від вулиці Городоцької до Кульпарківської, ремонтується тротуар і освітлення вулиці Широкої, 88-100 і дворика Ярослава Мудрого. Ремонтні роботи повинні завершитись до Дня святого Миколая, якщо цьому сприятимуть погодні умови.

У Франківському районі був здійснений капітальний ремонт вул. Русових та Нечуй-Левицького, вул. Котляревського та вул. Київської. Здійснюються ремонтні роботи вул. Трускавецької.

На Сихові цьогоріч відремонтовано ряд вулиць: Литовську, Дністерську, Стрийську, Максимовича, Скрипника, Вернадського, Козловського, Ярославенка, капітального ремонту зазнала вулиця Східна. Наразі продовжуються ремонтні роботи вулиці Рахівської, які планують завершити до кінця тижня. У перспективі – ремонт вулиці Енергетичної.

У Личаківському районі цьогоріч було здійснено великий об’єм роботи, що стосується ремонту доріг. Вже відремонтовані вулиці: Олени Пчілки, Чернишова, Тракт Глинянський, Зубрицького, Дж. Вашингтона, Китайська, Голубця, Банаха, Корейська та Вахнянина.  До кінця року планують завершити ремонтну роботу вул. Миргородської, Горіхової, Пасічної, Дріжджової і Центнерівки.

Протягом року у Шевченківському районі замінили покриття вулиць Татарбунарської, Кирилівської, Уманської, Біберовича, Бузинової, Волошкової, Сеньковича, Хмільової, Мазепи (7а-9а, 11а-13а), Ожинової, Колоскової, Шкільної та частково Творчої. Наразі проводяться ремонтні роботи вул. Млинової, Д. Загули і Ланової, які повинні завершитися до кінця поточного року.

Нагадаємо, протягом цього року районні адміністрації відремонтували понад 130 тис. м. кв. тротуарів. Серед найбільших об’єктів – хідники на вул. Окружній, 38-42, вул. Трускавецькій, вул. Володимира Великого від вул. Боткіна до ТЦ «Ашан», вул. Митрополита Андрея, вул. Героїв Майдану, вул. Миколайчука від вул. Мазепи до вул. Орлика, вул. Грекова, вул. Сихівська, 2-4, вул. Навроцького, вул. О.Кульчицької, вул. С.Петлюри, вул. Пасічна від вул. Таджицької до вул. Ярошинської, вул. Дж.Вашингтона, 7-11 тощо.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ