Цьогоріч в медичних закладах Львова замінять три ліфти

В цьому році у закладах охорони здоров’я Львова планують замінити три ліфти. Два – у Лікарні швидкої медичної допомоги, і один – у поліклінічному відділенні 3-ї міської клінічної лікарні. Про це інформують у прес-службі ЛМР.

«Цього року спільно із «Львівсвітло» плануємо замінити три ліфти: два – в Лікарні швидкої медичної допомоги і один – в поліклінічному відділенні 3-ї лікарні, який вийшов з ладу вкінці минулого року і ремонту не підлягає. Загалом за два останніх роки ми замінили 4 ліфти і 1 побудували – тобто 5 нових ліфтів з’явилось в закладах охорони здоров’я. Якщо говорити за період моєї роботи, то це 21 замінений ліфт в закладах охорони здоров’я. Тому нам треба замінити ще 13 ліфтів, а решта 50 треба підтримувати в належному стані – ремонтувати, модернізувати», – розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Як зазначають в ЛКП «Львівсвітло», на ремонт трьох ліфтів у закладах охорони здоров’я виділено 4 млн. грн. з бюджету міста.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ