Цьогоріч в області створили понад 20 тисяч нових робочих місць

Упродовж  9 місяців 2017 року у Львівській області створили 21740 нових робочих місць. Як інформує Головне управління Пенсійного фонду України 10803 робочих місць створили юридичні особи, та 10937 – фізичні.

 

Створення нових робочих місць сприяло зайнятості населення. Зокрема, цьогоріч рівень працевлаштування безробітних мешканців сільської місцевості збільшився і становив 28,4%. 3,6 тис мешканців сільської місцевості області охопили професійним навчання, 2,8 тис – залучили до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Відтак у січні-вересні поточного року на обліку обласної служби зайнятості перебувало 17,0 тис мешканців сільської місцевості, котрі мали статус безробітного, що на 4,2 тис менше, ніж у відповідному періоді торік.

 

Як інформують у Львівському обласному центрі зайнятості за рахунок здійснення виплати допомоги з безробіття одноразово для започаткування підприємницької діяльності за 9-ть місяців поточного року працевлаштували 148 осіб. За видами економічної діяльності, які обрали колишні безробітні для започаткування власної справи, переважає оптова та роздрібна торгівля (41,2%). Серед інших видів економічної діяльності: професійна, наукова та технічна діяльність (12,8%), надання інших видів послуг (10,8%), переробна промисловість (виробництво) (7,4%), тимчасове розміщування й організація харчування (7,4%), сільське, лісове та рибне господарство (6,1%), діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (4,1%), інформація та телекомунікація (3,4%), будівництво (1,4%), транспорт складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність (1,4%), фінансова та страхова діяльність (1,4%) тощо.

 

За скеруванням служби зайнятості професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації пройшли – 8,7 ти

 

с осіб, з них на замовлення роботодавців – 8,0 тис осіб, шляхом підвищення кваліфікації за напрямом організація підприємницької діяльності – 162 особи. Рівень працевлаштування безробітних після навчання становив 86,1%.

 

Детальніше із виконанням виконання Програми зайнятості населення Львівської області на 2013-2017 роки за 9 місяців 2017 року можна ознайомитись тутКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ