Депутатам не вистачило голосів, щоб затвердити перелік об’єктів на приватизацію

Депутати не проголосували за затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які Львівська обласна рада планувала віддати на приватизацію. За взяття рішення за основу під час сесії Львівської облради проголосували 38 депутатів, інформує «Вголос».

 

Як відомо, 19 квітня у Львівській обласній раді відбулися громадські слухання щодо запропонованого орієнтовного переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, які готують до приватизації у 2016 році. На обговоренні прозвучало дуже багато зауважень до переліку, зокрема те, що в приватні руки віддають будівлі, які доцільніше здавати в оренду, приміщення, які можуть використовувати місцеві громади, тощо.

 

Водночас голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час сесії сьогодні сказав, що перелік об’єктів знову розглядатимуть на наступному засіданні, яке відбудеться наприкінці травня. За кошти від приватизації заплановано наповнювати бюджет розвитку Львівщини на 2016 рік.

 

Як писав «Вголос», управління майном спільної власності Львівської обласної ради запропонувало віддати під приватизацію кілька десятків приміщень, які є у власності територіальної громади. Площа цих об’єктів є рекордною за останні роки – 14 тис. м кв. До переліку цих приміщень є дуже багато зауважень, отож постійна комісія з питань комунального майна та приватизації Львівської обласної ради доручила громадській організації «Громада та ініціатива» провести обговорення орієнтовного переліку об’єктів для приватизації у 2016 році у Львівській області.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:31, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:30, середа, 14 листопада 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0