Депутати Львова затвердили програму цифрового перетворення до 2020 року

17 березня під час засідання сесії Львівської міської ради депутати затвердили Програму цифрового перетворення Львова на 2016-2020 роки. Головною метою програми є зростання прозорості та ефективності влади, ефективності роботи муніципальних інформаційних систем. Про це повідомив кореспондент Гал-інфо.

В ухвалі вказано, що метою впровадження Програми є досягнення світових стандартів надання адміністративних та комунальних послуг, відкритості та доступності влади міста, ефективності управління господарством міста, з використанням інформаційних технологій у всіх сферах життєдіяльності міста.

Основними завданнями розвитку Програми є:

1. Оновлення, консолідація та уніфікація програмних та технічних ресурсів (комп’ютерної техніки, мережевого обладнання та оргтехніки) для забезпечення гнучкості їх використання та надійної роботи інформаційно-комунікаційної структури.

2. Створення системи інформаційної безпеки.

3. Автоматизація діяльності Львівської міської ради та комунальних підприємств.

4. Впровадження електронних сервісів для оптимізації спілкування між мешканцями та виконавчою владою.

5. Впровадження проектів інформатизації для модернізації всіх сфер діяльності міста.

6. Розвиток співпраці з ІТ-компаніями та асоціаціями ІТ- компаній.

7. Реалізація програм навчання та підвищення комп’ютерної грамотності мешканців.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється у межах кошторисних призначень, передбачених у міському бюджеті м. Львова, а також за рахунок коштів інвесторів, спонсорської допомоги, донорських коштів та грантів, у тому числі міжнародних, не заборонених законодавством України.

Головним розпорядником коштів Програми є департамент розвитку.

Програмою передбачено, що виконання заходів реалізації програми сприятиме зростанню прозорості та ефективності влади, ефективності роботи муніципальних інформаційних систем, швидкості і якості прийняття управлінських рішень, а також оперативному та якісному наданню адміністративних і соціальних послуг населенню, оптимізації дорожнього руху та роботи громадського транспорту, оптимізації енергоспоживання та зменшенню бюджетних витрат.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ